Filtrowanie ma znaczenie – postaw na wodę najwyższej jakości

Woda przeznaczona do celów spożywczych i przemysłowych musi wykazywać się określonymi parametrami jakościowymi, zapewniającymi bezpieczeństwo spożycia i używania w różnych procesach technologicznych. Im wyższa jakość wody, tym mniejsza awaryjność instalacji i urządzeń mających z nią kontakt. Zapewnienie optymalnych warunków chemicznych wody jest więc niezbędne na różnych poziomach jej przesyłu i finalnej eksploatacji. Dzięki różnym typom filtrów można znacząco podwyższyć standard wody.

Najpopularniejsze i unikatowe – kompleksowa oferta filtrów do wody

Filtry do wody stają się coraz popularniejsze. W domach sukcesywnie przybywa dzbanków filtrujących, filtrów do ekspresów czy też butelek z wkładem filtrującym, dzięki którym można korzystać z czystej wody także w podróży.

Rynek oferuje więcej urządzeń filtrujących przydatnych w każdym domu – na szczególną uwagę zasługują specjalistyczne filtry do lodówek. Są to filtry filtrujące wodę oraz filtry antybakteryjne, filtrujące powietrze. Przydatne są także filtry do okapów.

Najpopularniejsze wkłady, czyli filtry do dzbanków i ekspresów oferowane są także w różnych wersjach. Warto np. zdecydować się na zakup filtrów, które nie tylko oczyszczają wodę, ale również wzbogacają ją o cenne pierwiastki, takie jak np. magnez.

Dużym problemem jest zbyt twarda woda, która nie tylko jest niezdrowa, ale również negatywnie wpływa na pracę urządzeń, takich jak np. czajnik czy ekspres. Jeśli dysponujemy taką wodą, warto wybrać filtr redukujący ilość osadów mineralnych w wodzie.

To również nie wszystkie możliwości filtrów – w ofercie profesjonalnych sklepów, m.in. Aquamelior, znajdziemy także filtry do wody o podwyższonym poziomie Ph. Wszystkie filtry, baterie filtrujące, filtry do instalacji, czy też urządzenia filtrujące do basenów i SPA, oferowane przez Aquamelior, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

W katalogach Aquamelior znajdziemy najlepsze marki, takie jak: Dafi, Brita, Filter Logic czy Aquaphor, a także filtry dostosowane m.in. do lodówek: Bosch, Gorenje, Samsung, Whirlpool, Beko i Panasonic. To jednak nie wszystko, bowiem firma oferuje również unikatowe filtry, których zazwyczaj nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych.

Akcesoria

Decydując się na zakup filtra w sklepie Aquamelior, możemy również skorzystać z kompleksowej oferty produktów dodatkowych, w tym akcesoriów: do lodówek, pralek, do małego AGD, mikrofalówek, suszarek, zmywarek, czy też akcesoriów montażowych do filtrów.

Na szczególną uwagę zasługują także akcesoria dedykowane miłośnikom kawy z domowego ekspresu – to m.in. cieszące się coraz większym uznaniem szklanki termiczne (do cappuccino czy latte macchiato), ale również inne produkty przydatne w każdej kuchni, takie jak karafki, pojemniki próżniowe oraz profesjonalne preparaty czyszczące i konserwujące do ekspresów, dzbanków i innych urządzeń mających kontakt z wodą.

fot. materiały prasowe

Poprzedni artykułBoże Narodzenie pod Warszawą – gdzie się zatrzymać żeby wypocząć?
Następny artykułJak wybrać kubeczek menstruacyjny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj