Jak zadbać o swoje ciało? – Depilacja laserowa

Wiosna i lato zbliżają się wielkimi krokami, co za tym idzie coraz częściej będzie się eksponować wybrane partie ciała. W takim przypadku najlepiej mieć gładkie, wydepilowane ciało. W poniższym wpisie znajdziesz m.in. informacje czym charakteryzuje się depilacja laserowa, jaki jest jej koszt oraz który salon kosmetyczny wybrać w Warszawie.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest metodą usuwania włosów z ciała. Jest bardzo efektywną oraz bezpieczną opcją. Fotodepilacja jest wykorzystaniem wiązki światła, która kolejno zmienia się w energię cieplną. Ciepło może dotrzeć do mieszka włosowego, przez co włos ulega uszkodzeniu, a następnie obumiera. Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. Włos na skórze jest słabszy, część z włosów wypada. Aby wyniki były satysfakcjonujące warto wykonać zabieg w seriach. Powinno ich być od czterech do ośmiu w odstępach czasowych wynoszących od trzech do sześciu tygodni.

Dzięki temu można na długo cieszyć się ciałem bez owłosienia.

Ile kosztuje depilacja laserem w Warszawie?

Cena zabiegu depilacji laserowej jest bardzo różna i zależy od tego, który obszar ciała klient zdecyduje się depilować. W Warszawie ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za wybraną partię.

Często zdarza się, że kupując zabieg w pakiecie można liczyć na niższą cenę.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserem

Decydując się na zabieg depilacji laserowej warto zwrócić uwagę, czy nie posiada się żadnych przeciwwskazań. Zalicza się do nich:

  • mocno opaloną skórę,
  • przyjmowanie leków światłouczulających,
  • ciążę,
  • nowotwór (w przypadku przebytych należy skonsultować się z lekarzem),
  • infekcję wirusową, bakteryjną, grzybiczą w miejscu wykonania zabiegu;
  • stosowanie samoopalacza, bronzera, betakarotenu,
  • włosy rude, siwe, blond w miejscu zabiegu – w tym przypadku zabieg nie będzie tak skuteczny.

Depilacja laserem w Warszawie

Z pewnością depilacja laserowa warszawa ma sporą konkurencję na rynku salonów, dlatego warto wybrać ten popularny, który posiada wiele pozytywnych recenzji. Należy poszukać salonu, w którym pracuje wykwalifikowany personel, który pracuje na wysokiej jakości sprzęcie. Przykładem takiego miejsca jest Depilacja laserowa na warszawskim Mokotowie.

Salon wyposażony jest w laser Light Sheer firmy Lumenis. Posiada on dwie, różnorodne głowice, które pozwalają precyzyjnie usunąć niechciane włoski nawet w najtrudniejszych miejscach. Dodatkowo laser ten posiada specjalną funkcję chłodzącą, która pozwala na jeszcze bardziej komfortowe odczucia podczas zabiegu.

Myśleliście kiedyś o zabiegu depilacji laserowej?

Poprzedni artykułRefundacja in vitro w Polsce – jakie możliwości w 2021 roku?
Następny artykułKolonie dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj