Nowe wyposażenie spa lub salonu kosmetycznego?

Prowadzisz spa albo salon kosmetyczny i chciałbyś uzupełnić zapasy swoich jednorazowych produktów lub tych, które wymagane są do wykonywania zabiegów? Jeśli tak, na pewno poszukujesz takich, które odznaczają się wysoką jakością wykonania. Poznaj te, które najczęściej wymagają wymiany.

Odzież jednorazowa do salonu kosmetycznego

Niektóre zabiegi kosmetyczne wymagają osłonięcia dużych partii ciała, co może wiązać się ze skrępowaniem osoby poddawanej zabiegowi. Dlatego użytecznym akcesorium jest odzież jednorazowa, która zasłania intymne miejsca, pozostawiając jednocześnie pełną swobodę działania kosmetyczce. Nie ma wówczas także żadnych obaw o to, że własna odzież lub bielizna zostanie zabrudzona.

Wśród jednorazowej odzieży można wymienić między innymi figi i biustonosze, które zostały wykonane z miękkiej włókniny. Z łatwością można je dopasować do ciała klientki dzięki wiązaniom, które zapewniają jej pełen komfort. Za sprawą takiej bielizny delikatne partie ciała zostają osłonięte, a zabiegi mogą być wykonywane w pełnej swobody atmosferze.

Prześcieradła i zagłówki

Innym elementem, który wymaga wymiany po wizycie każdego pacjenta, jest prześcieradło. Rozkładane na kozetce czy fotelu pozwala każdemu pacjentowi lub klientowi poczuć się swobodnie, bezpiecznie i w pełni higienicznie.

W szczególności polecane są podkłady dwuwarstwowe, klejone, które zapewniają optymalną ochronę i higienę dzięki swojej dużej grubości oraz chłonności. Ta ostatnia jest zapewniona dzięki celulozowemu składowi. Ze względu na ich powszechne używanie i szybkie zużywanie, w szczególności polecamy prześcieradła papierowe na rolce, o długości 80 mb. Dostępne są między innymi w sklepie emedical24.pl.

Podkładom często towarzyszą osłony na zagłówki, które zapewniają ochronę partii znajdującej się pod głową. Ich wzmocniona folią budowa gwarantuje trwałość i funkcjonalność, przy jednoczesnej łatwej możliwości ich wymiany.

Płatki i kompresy

Wiele zabiegów kosmetycznych wymaga wykorzystania do nich płatków i kompresów. Pierwsze z nich mogą pełnić na przykład rolę ochronną – po nawilżeniu kremem nakładane są pod oczy, dzięki czemu osłaniają delikatną skórę przed podrażnieniami i zabrudzeniami. Mogą być wykorzystywane na przykład w czasie nakładania henny.

Kompresy mają z kolei szerokie spektrum zastosowań. Mogą być wykorzystywane do wstępnego oczyszczania partii skóry, która ma zostać poddana zabiegowi, a także służą do usuwania nadmiaru środków, użytych w czasie samego zabiegu. Pozwalają skutecznie zetrzeć wodę, krem, czy inne nakładane preparaty dzięki swojej ogromnej chłonności. Tę ostatnią zawdzięczają swojej dwuskładnikowej budowie: z poliestru i wiskozy, co przyczynia się także do tego, iż są miękkie i przyjemne w dotyku.

Wybierając jeden z takich produktów, możesz być pewien, iż uzyskasz wspaniałe efekty w swoim salonie lub spa. Skuteczność działania, połączona z estetyką wyglądu, na pewno zapewni ci wysoki standard obsługi, który będą chwalić sobie klienci.

fot. materiały prasowe

Poprzedni artykuł3 sposoby na rosół doskonały – sprawdź, czy je znasz!
Następny artykuł6 rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w łóżku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj