Nowoczesna depilacja laserowa – dla każdego typu skóry!

Przez długi czas depilację laserową polecano tylko dla tych osób, które mają jasną skórę. Jednak dzięki nowoczesnym laserom włoski można usunąć na trwałe na każdym typie skóry – także tej opalonej!

Tylko zabieg depilacji laserowej pozwala na skuteczne usunięcie niechcianych włoków z praktycznie każdego miejsca na ciele oraz twarzy. Po serii zabiegów laserowych można pozbyć się owłosienia na trwałe i zapomnieć o trudach systematycznego golenia, nakładania wosku czy stosowaniu depilatora mechanicznego. W użyciu znajduje się obecnie pełna gama urządzeń do depilacji laserowej – te najnowocześniejsze nie tylko znacznie szybciej i bezpieczniej usuwają niechciane włoski, ale również potrafią robić to na różnych typach skóry.

Depilacja laserowa – także dla skóry ciemniejszej i opalonej

Tradycyjna depilacja laserem najlepiej działa na skórze jaśniejszej. Wynika to z faktu, że urządzenie najlepiej „rozpoznaje” ciemne włoski na jaśniejszym tle. W związku z tym osoby z ciemniejszą karnacją lub opalone musiały dotychczas rezygnować z zabiegu. Teraz jednak nie jest o już konieczne – nowoczesne depilatory laserowe pozwalają na usuwanie włosków na wszystkich typach skóry, ponieważ wykorzystują fale o długości 800 nm, a tym samym usuwają włoski także na skórze ciemniejszej, zapewniając przy tym najwyższe bezpieczeństwo całego zabiegu.

Venus Velocity – skuteczna i bezpieczna depilacja laserowa

Jednym z najnowocześniejszych depilatorów laserowych znajdujących się obecnie na rynku jest Venus Velocity – to urządzenie, które posiada zastosowanie na każdym typie skóry, w tym na skórze ciemniejszej oraz opalonej, przy czym opalenizna nie powinna mieć mniej niż 7 dni. Urządzenie do depilacji laserowej Venus Velocity bardzo szybko i przy tym niezwykle skutecznie pozbywa się niechcianego owłosienia. Zaawansowany system chłodzenia powoduje, że zabieg jest także bardzo bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Wykorzystująca urządzenie Venus Velocity depilacja laserowa w Lublinie dostępna jest również w Centrum Medycyny Estetycznej – http://tarkiewicz.pl/uslugi/depilacja-laserowa-lublin/.

Poprzedni artykułCzy warto stosować spalacz tłuszczu w okresie budowania masy mięśniowej
Następny artykułSneakersy – modne i wygodne obuwie damskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj