Samsung Galaxy A50 już w sprzedaży

Samsung Galaxy A50, pierwszy przedstawiciel nowej serii Galaxy A trafił właśnie do salonów sprzedaży w sieci partnerów. To nowoczesny smartfon, który robi doskonałe zdjęcia dzięki potrójnemu aparatowi. Oferuje też ulepszenia w zakresie kluczowych funkcji tak, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom użytkowników.

Galaxy A50 to smartfon o wygodnym, smukłym kształcie i gładko zaokrąglonych krawędziach, wyposażony w nowy ekran Super AMOLED Inifinty-U o przekątnej 6.4 cala. Co ważne, by zapewnić jeszcze prostszą i bardziej intuicyjną interakcję z urządzeniem, firma Samsung wyposażyła model Galaxy A50 w funkcję odblokowywania za pomocą odcisku palca na ekranie, a także pojemną baterię o pojemności 4000 mAh, z funkcją szybkiego ładowania.

Galaxy A50 oferuje jeszcze lepszy potrójny aparat wyposażony w:

  • ultraszerokokątny obiektyw, który w połączeniu z funkcją „inteligentnego przełącznika” podpowiada, kiedy należy użyć trybu szerokokątnego.
  • główny aparat o rozdzielczości 25 MP, który rejestruje realistyczne obrazy w dowolnych warunkach oświetleniowych. Co więcej, w połączeniu z aparatem głębi ostrości oferuje funkcję podglądu ostrości (Live Focus) na żywo, co pozwala wybrać dokładnie taki kadr, jakiego oczekuje użytkownik.
  • sztuczną inteligencję, która pomaga uchwycić ujęcie w najlepszy sposób, dzięki funkcji optymalizacji scen (rozpoznaje i optymalizuje zdjęcia pod kątem 20 scen) oraz funkcji wykrywania wad (Flaw Detection).
  • aparat Selfie Focus, który subtelnie rozmywa szczegóły tła podczas autoportretów.
    Urządzenie jest dostępne w czterech nowych, charakterystycznych opcjach kolorystycznych: czarnej, białej, niebieskiej i koralowej.
Poprzedni artykułEkożywność – przeszłość czy przyszłość?
Następny artykułSamsung Galaxy S10 bije rekord przedsprzedaży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj