Santander Bank Polska wspiera przedsiębiorczość kobiet

Do 28 kwietnia trwa nabór do udziału w Santander W50 – międzynarodowym projekcie mentorskim skierowanym do doświadczonych menedżerek i specjalistek organizowanym przez Grupę Santander.

Projekt mentorski o nazwie: Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow to sześciodniowe warsztaty rozwoju kompetencji zawodowych i przywódczych, dla kobiet, które przygotowują się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.

Program, którego globalnym inicjatorem jest Grupa Santander oferuje 45 miejsc dla kobiet z całego świata, które wezmą udział w prestiżowym programie szkoleniowym na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) w Stanach Zjednoczonych.

Program jest kierowany do kobiet, które:

  • posiadają duże i udokumentowane doświadczenie zawodowe (od 15 do 25 lat);
  • ukończyły studia na jednej z uczelni, które należą do sieci Santander Universidades;
  • cechuje siła charakteru, motywacja, zaangażowanie w realizację celów osobistych i organizacyjnych;
  • posiadają co najmniej bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (w tym języku odbywają się wszystkie warsztaty).

W trakcie programu uczestniczki będą brały udział w szkoleniach dotyczących m.in.: przywództwa strategicznego, doświadczenia organizacyjnego, wprowadzenia ładu do korporacji, kluczowych kwestii księgowych, przedsiębiorczości.

Celem programu jest wsparcie w przygotowaniu do pełnienia najwyższych stanowisk poprzez m.in. zdefiniowanie obszarów do rozwoju, budowanie samoświadomości, opracowanie indywidualnego planu mentoringu czy przekazanie uczestniczkom merytorycznej wiedzy dotyczącej zarządzania projektami i metod zarządzania zespołem.

Sześciodniowe warsztaty na kampusie UCLA są głównym punktem programu rozwojowego. Pobyt w Los Angeles zostanie poprzedzony rozbudowanym procesem przygotowawczym, a zakończony – szczegółowym raportem, który stanowić będzie spersonalizowany podręcznik wiedzy dla każdej z uczestniczek stypendium Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie: https://www.santander-grants.com/program/santander-w50

Poprzedni artykuł3 szybkie sposoby na podreperowanie budżetu domowego po wakacjach
Następny artykułKryzys czy prosperity, czyli wyzwania na rynku finansowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj