Sprzęty Amica chodzą parami

Ubrania idealnie suche i niewymagające prasowania – to efekt pracy najnowszej suszarki z linii Amica Dream Wash. Linia pralek Dream Wash, prezentowana po raz pierwszy na targach IFA w Berlinie, została wzbogacona o kolejne funkcjonalne urządzenia, które będą wspierać użytkowników i towarzyszyć im w codziennym życiu.

Estetyka i pragmatyzm

Rozwieszone w salonie lub w korytarzu pranie to rzeczywistość wielu mieszkań i domów, szczególnie tych, w których obecne są dzieci. Najnowsze suszarki Amica, które wkrótce pojawią się w sklepach, uzupełniają linię pralek Dream Wash – oba sprzęty można postawić jeden na drugim dzięki czemu nie zajmują dodatkowej przestrzeni, dlatego idealnie sprawdzą się także w łazienkach o niewielkiej powierzchni. Oczywiście, osoby dysponujące większą przestrzenią mogą ustawić oba urządzenia obok siebie. W obu wariantach ergonomia obsługi stoi na najwyższym poziomie i pozwala na wygodne i sprawne przełożenie ubrań z pralki do suszarki.

Choć suszarki wśród Polaków jeszcze nie dorównują popularnością pralkom, wzrost zainteresowania nimi wydaje się jedynie kwestią czasu. Praktyczne rozwiązania dostępne w urządzeniach Amica wspierają nas w wykonywaniu codziennych obowiązków, a często nawet wyręczają. Zamiast marnować czas z żelazkiem w ręku możemy np.: iść na spacer, poczytać lub pobawić się z dziećmi. System suszenia parowego SteamTouch dostępny w modelu AWD83LCiBT zapewnia miękkość tkanin i znacząco redukuje ilość zagnieceń. Dzieje się tak dzięki parze wodnej, która wnika głęboko do włókien, rozluźniając je, prostując. Powoduje to, że tkaniny stają się zauważalnie mniej pogniecione dzięki czemu w wielu przypadkach nie trzeba ich prasować.

Wygodne i precyzyjne uzupełnianie wody zapewnia AquaDose – dozownik przeciwdziałający rozlaniu i bąblowaniu wody, którego specjalny kształt szyjki ułatwia dostęp do otworu wlewowego suszarki. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w nowych suszarkach jest system czujników DrySensor, które rozpoznają temperaturę i poziom wilgotności wsadu, automatycznie dopasowując do nich czas suszenia – krótsze kierowanie ciepłego powietrza na tkaniny bardziej je chroni. Duża pojemność bębna sięgająca aż 8 kg gwarantuje efektywne suszenie wielu ubrań naraz. W urządzeniach zastosowano nowoczesny bezszczotkowy silnik nowej generacji – LogicDrive 2.0, który zapewnia długą i cichą pracę.

Przyjemniej, szybciej i oszczędniej

Niepotrzebne zużywanie dużej ilości energii nie pozostaje bez wpływu na środowisko naturalne i nasze portfele. Nowa linia suszarek Dream Wash rozwiązuje ten problem, dbając jednocześnie o zasobność portfela klientów. Model AWD83LCiBT posiada klasę energetyczną A+++, która zapewnia oszczędność energii, a co za tym idzie – niższe rachunki za prąd. O nasz domowy budżet zadba także rozwiązanie HeatPump, które do suszenia wykorzystuje niższą temperaturę, dzięki czemu zużywa aż czterokrotnie mniej energii. Ubrania są pod każdym względem zabezpieczone przed zniszczeniem, ponieważ HeatPump stwarza naturalne i przyjazne warunki dla suszonej odzieży, porównywalne do sytuacji, w której pranie schnie na słońcu.

Oba najnowsze modele z linii Dream Wash (AWD82LCB i AWD83LCiBT) posiadają program suszenia zimnym oraz ciepłym powietrzem, szeroki otwór załadunku i rozbudowane funkcje dające szerokie pole wyboru trybu suszenia. Suszarka AWD83LCiBT posiada dodatkowo funkcję Autoczyszczenie, co sprawia, że po zakończonym cyklu suszenia nie trzeba każdorazowo czyścić filtra.

Suszarki wyposażono w duży wyświetlacz LED, który ułatwia sterowanie urządzeniem i dostęp do potrzebnych informacji oraz aktualnych parametrów cyklu. Gdy konieczne będzie przeczyszczenie filtra, dzięki technologii LED komunikat natychmiast pojawi się na wyświetlaczu.Suszarki z linii Dream Wash Amica to praktyczne rozwiązanie, które ułatwi wykonywanie codziennych zadań i może sprawić, że widok rozłożonego prania bezpowrotnie zniknie z naszych domów.

Poprzedni artykułSamsung Smart TV, czyli telewizor otwarty
Następny artykułMieszkanie urządzone z myślą o najmłodszych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj