6 rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w łóżku

Żaden mężczyzna nie zaprzeczy temu, że kobieta w seksownej bieliźnie potrafi rozpalić męskie zmysły nawet bardziej, niż gdyby była naga. Obecnie można wybierać z tak wielu rodzajów pięknej kobiecej bielizny, że nie sposób nie znaleźć czegoś idealnego dla siebie, co pozwoli rozkochać w sobie mężczyznę jeszcze mocniej.

Seksowna bielizna

Żaden mężczyzna nie zaprzeczy temu, że kobieta w seksownej bieliźnie potrafi rozpalić męskie zmysły nawet bardziej, niż gdyby była naga. Obecnie można wybierać z tak wielu rodzajów pięknej kobiecej bielizny, że nie sposób nie znaleźć czegoś idealnego dla siebie, co pozwoli rozkochać w sobie mężczyznę jeszcze mocniej. Poza tym nie warto pozbawiać faceta tej dodatkowo podniecającej przyjemności rozbierania partnerki czy wręcz zdzierania z niej ubrania.

Miłość francuska

Seks oralny to przyjemność, którą uwielbiają wszyscy mężczyźni. Wiąże się nie tylko z rozkoszą wynikającą z tych wyjątkowych pieszczot, ale również z pewnym poczuciem akceptacji. Mężczyzna w tej formie zbliżenia praktycznie całkowicie oddaje władzę kobiecie, to ona kontroluje tę sytuację, dominuje i podejmuje decyzje, dlatego pokazuje tu swoje zaufanie i oddanie się jej. Jednocześnie to właśnie podczas seksu oralnego mężczyzna może być, odwrotnie niż podczas penetracji, biorcą stymulacji. Dodatkowo podczas miłości francuskiej pojawia się wyjątkowy rodzaj czułości, kiedy kobieta delikatnie pieści ustami najwrażliwszą część męskiego ciała.

Eksperymenty

Mężczyźni są fanami eksperymentów, dlatego nie warto być zachowawczym podczas zbliżeń. Wykorzystanie akcesoriów erotycznych to świetny pomysł na zaskoczenie partnera w łóżku. Kulki analne lub korki analne to dobry wstęp do przygody ze stymulacją analną. Gadżety erotyczne takie jak wibrator dla dwojga czy akcesoria BDSM sprawdzą się doskonale, jeśli chcemy spróbować czegoś nowego. Nie należy od razu rzucać się na głęboką wodę, ale powoli próbować nowych rzeczy i sprawdzać, co jest zgodne z Waszymi wspólnymi preferencjami. Niemniej jednak warto rzucić okiem na coś, co może urozmaicić Wasze łóżkowe igraszki, bo mężczyźni, tak samo zresztą jak kobiety, nie przepadają za nudą.

Spontaniczność

Szybki numerek przed pracą czy nagły wybuch namiętności to coś, co uwielbiają mężczyźni. Kobieta, która pozwala porwać się impulsowi i zaproponować spontaniczny seks to marzenie każdego faceta. Dlatego warto czasem posłuchać głosu namiętności, warto być przez chwilę niepoważnym, spóźnić się do pracy czy do kina, ale pozwolić sobie na prawdziwie szczere i spontaniczne zbliżenie, które wyniesie Was na wyżyny przyjemności. Nuda i monotonia w związku to coś, czego nienawidzą wszyscy faceci, dlatego zadbaj o to, by przynajmniej od czasu do czasu dać się porwać impulsowi i zrobić coś, czego nie było w Waszej codziennej rutynie.

Zaangażowanie i przejęcie inicjatywy

Kobieta leżąca jak kłoda to jeden z największych męskich koszmarów. Brak aktywności podczas seksu jest odbierany przez mężczyzn bardzo negatywnie – nic zresztą dziwnego, skoro mimo chęci na stosunek kobieta nie wykazuje większego zainteresowania jego przebiegiem. Dlatego zaangażowanie podczas zbliżenia to coś, co ceni każdy facet. Dodatkowo pożądane jest przejęcie inicjatywy i kontroli nad seksem. Mężczyzna nie zawsze musi dominować, wręcz przeciwnie – im więcej różnorodności podczas zbliżenia, tym jest ono bardziej satysfakcjonujące. Dominująca kobieta to fantazja niejednego faceta, a przejęcie inicjatywy przez partnerkę, przynajmniej czasami, na pewno spotka się z zadowoleniem ze strony mężczyzny

Wspólna przyjemność

Każdy mężczyzna czuje się bardziej usatysfakcjonowany ze zbliżenia jeżeli wie, że jego partnerka odczuwała przyjemność razem z nim. Męska satysfakcja jest tym większa, im więcej orgazmów zapewnił swojej partnerce, dlatego warto otworzyć się na wspólną przyjemność z seksu i myśleć o Waszych wspólnych potrzebach. W celu osiągnięcia wspólnej rozkoszy może Wam się przydać na przykład wibrator dla dwojga – gadżet, który można stosować w czasie penetracji, i który zapewni Wam dodatkową stymulację. Jednoczesny orgazm to coś, co uwielbiają nie tylko mężczyźni, ale też ich partnerki, to prawdziwa rozkosz dla ciała i dla duszy, która zapewni Wam niezapomniane odczucia.

Poprzedni artykułNowe wyposażenie spa lub salonu kosmetycznego?
Następny artykułNajpopularniejsze rodzaje manicure

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj